AA-HES

AKADEMİK AĞIRLIKLI HİBRİT EĞİTİM SİSTEMİ
(AA-HES)

 Hibrit eğitim modelimizde akademik dersler ağırlıklı olmak üzere temel seviyede yazılım dersleri ile birlikte teknolojiyi etkin kullanabilme ve yeni teknolojiler tasarlayabilme becerisini geliştirmeye yönelik bir eğitim programı uygulamaktayız.

Bu program üniversitede teknoloji alanları dışında bir bölüm okumak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Şüphesiz ki robotların ve yapay zekanın hayatın her alanında yer alacağı dijital dünya düzeni -öğrenciler hangi mesleği seçerse seçsinler- temel seviyede kodlama bilgisine sahip, teknolojiye hakim ve karşılaştıkları problemlere optimum çözümler sunabilen gelişime açık bireyler olmalarını gerektirmektedir.

Teknolojiye hakim, aynı zamanda mutlaka iyi bir üniversiteyi kazanan öğrenciler yetiştirme hedefiyle matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, tarih ve daha birçok dersi 3D sınıflarımızda etkileşimli bir şekilde işleyerek öğrencilerimizi akademik başarıya ulaştıracak kaliteli bir eğitim sunarız.

Kısacası, üniversitede hangi bölümü seçecek olursanız olun alacağınız bu eğitim sizi her alanda geliştirip, geleceğe geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir