Kampüsümüz

KAMPÜSÜMÜZ

teknoantep

2023

KAMPÜS ALANIMIZ

20 000 metrekare alan üzerine kurulu kompleksimizde 7 000 metrekare yeşil alan, 2 adet akademik eğitim binası, 1 adet teknoloji eğitim binası, 1 adet çok spor salonu ve 1 adet öğrenci yurdu yer almaktadır.

EĞİTİM YERLEŞKEMİZ

Eğitim binalarımız içerisinde 7 adet idari oda, 3 adet öğretmenler odası, 53 adet derslik, 2 adet yabancı diller etkinlik sınıfı, 2 adet amfi derslik, 3 adet rehberlik odası, 1 adet toplantı odası, 1 adet amfi tiyatro ve 400 kişilik konferans salonu mevcuttur.

TEKNOLOJİ ÜSSÜMÜZ

Teknoloji üssümüzde 5 adet Yazılım atölyesi, 1 adet Robotik Kodlama atölyesi, 1 adet Sistem Tasarım atölyesi 1 adet Makina Tasarım atölyesi, 1 adet Teknoloji Üretim atölyesi ve 1 adet Elektronik atölyesi tüm altyapısıyla eğitime hazırdır.

ÖĞRENCİ YURDUMUZ

500 kişilik öğrenci yurdumuzda 12 adet etüt sınıfı, 3 adet bilişim laboratuvarı, 1 adet motivasyonel sinema salonu,  1 adet revir, 1 adet kantin, 1 adet yemekhane ve diğer yaşam alanları bulunmaktadır.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIMIZ

Tesisimizde bulunan halı saha, voleybol ve basketbol sahaları, spor salonu, fitness salonu, tenis masaları vb. tüm altyapımız ile öğrencilerimizin sportif faaliyetlerini desteklemekteyiz.

KÜLTÜREL FAALİYET ALANLARIMIZ

Kültürel faaliyetlerimizi yürütmek için oluşturduğumuz müzik, resim ve drama atölyelerimizle öğrencilerimizin her alanda gelişimini önemsemekteyiz.

TeknoAntep 2023 Tanıtım Filmimiz (temsili)

"GELECEĞE BİZİMLE HAZIRLANIN"
teknoantep 2023 teknoloji fen lisesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir