Vizyoner Öğretmen

VİZYONER ÖĞRETMEN

TeknoAntep’te görev yapan her yönetici ve her öğretmen okulumuzda verilen eğitimin ülkemizin geleceği açısından ne kadar önemli olduğunun bilinci ile üst düzey sorumluluk alarak mükemmel bir ekip ruhu ve aidiyet duygusuyla okulumuza hizmet eder.

Bu farkındalıkla hareket ederek tarih bilincine sahip, ülkesine ve değerlerine bağlı, insana ve doğaya duyarlı, evrensel normlara ve teknolojik gelişmelere açık, araştırmacı, üretken, tam donanımlı, özgüveni yüksek ve geleceğin dünyasında söz sahibi olacak güçlü nesilleri yetiştirme gayretindedir.

TeknoAntep; eğitim ve teknoloji alanlarındaki gelişmeleri yakından takip eder ve geleceğimize yön verecek öğrencileri yetiştirmek için devamlı kendini geliştiren vizyonuyla uluslararası standartların üzerinde eğitim verir.

Okulumuzda görev yapıp kurum kültürümüzü ve eğitim anlayışımızı benimseyen her öğretmen bu kültür ve anlayışı okulumuzda belirli bir süre görev yaptıktan sonra gideceği yeni okulunda uygulamak üzere kendisine verilen her görevi layıkıyla yapmaya hazırdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir